Wednesday, June 4, 2014

Big Ben on my skirt

Fundi ishte dashuri me shikim të parë. Eshtë deri te gjuri, mbas trupit dhe me një print fantastik të Londrës. Pra i permbushte të gjitha kushtet për të qënë trend i kohës. Por dashuria e madhe që ndjeva për të më bëri ta blija pa e menduar gjatë.

Zgjedhjen e vëndit për të bërë fotografitë e bëri motra ime.
Pothuajse të gjitha fotografitë shkrepen nga ajo, "detyra" më e re e saj është edhe gjetja e vendit.4 comments:

 1. Me shume nga te gjitha me pelqen canta !
  I gezofsh floket Jona :)

  ReplyDelete
  Replies
  1. Shume faleminderit :)
   Canten e gjen te Stradivarius.

   Delete
 2. I love that print ... :D
  Flokrat te shkojne , nje look i bukur per ne vere.

  ReplyDelete