Tuesday, May 13, 2014

Blooming spring


Pantallonat e kuqe/porokalli janë dashuria ime më e re.
Mendova t'i vishja me ndonjë bluzë/këmishë me ngjyrë të fortë, që te dyja të vinin në pah njëra tjetrën.
Mëndja më shkoi te këmisha blu me topa të bardhë, po pastaj mendova: "Ngela duke veshur vetëm këtë", dhe syri më kapi këtë kanatjeren përsëri me topa. Ngjyra nuk është e fortë, po besoj e bëri efektin që doja :)


5 comments:

 1. Love kemishen . Pantallonat me sandalet e verdha senape jane super bashke .....a totale blomming spring.

  ReplyDelete
 2. Perfekte, si gjithnje do shtoja.

  xo xo lulu.

  ReplyDelete
  Replies
  1. Je gjithmone shume fjale embel :)

   Delete
 3. Wonderful summer style. Love your blouse and the pretty pants.

  xoxo
  Ina :*

  ReplyDelete