Sunday, May 18, 2014

2nd Birthday!!!


Ne u rritëm u bëmë 2 vjec! :)
Pak me vonesë festimet e ditëlindjes, po na karakterizon  vonesa në postime:P
2 vjet, 148 postime, disa here dëshira për të hequr dorë, vërejtje dhe fjalë të mira.
Më duket sikur po bëj 'New Year resolution' :P
Piksynimi për këtë vit është shtimi i postimeve dhe në festimet e 3 vjetorit të jenë bërë 300.8 comments:

  1. Edhe sa me shume vite plot fashion sharm edhe ngjyra.

    ReplyDelete
  2. Congrats girl! Eshte kenaqesi te festosh ditelindjet e blogut :) Uroj te vazhdosh te postosh, s'ka shume rendesi numri, sesa thjeshtesia dhe dashuria qe hedh ne kete faqe...

    ReplyDelete