Wednesday, April 16, 2014

The cat eye(s)

Nuk dua ta pranoj, po më pëlqeu pak kthimi që bën temperaturat e ulta. Ju dha mundësia edhe veshjeve që nuk patën mundësi, të dilnin një xhiro nga blog-u.
Kjo felpa/hoody apo bluzë tutë ishte e preferuara ime këtë dimër. E fshehur poshtë xhupave dhe palltove nuk i dhashe vëndin e duhur, e ndihesha si në faj.


6 comments:

 1. Sa e bukur kjo veshja , te qaj pak hallin e takave pasi une per vete do preferoja nje pale te sheshta :P sepse gjithe kohes jam ne nxitim e siper e me te sheshta sikur fluturoj :) Dori

  ReplyDelete
  Replies
  1. Gjate javes edhe une me te sheshta jam, gjithe kohes ne levizje. Por fotografite jane bere ne fundjave dhe mund t'ja lejoja vetes :)

   Delete
 2. Me pelqen shume kombinimi...Eshte fiks per kete periudhe te shkurter kohe dhe ke bere mire qe e ke shfrytezuar...Po e imagjinoja veshjen me kepuce te kuqe dhe ato ngjyre kafe qe ke - just for fun :)

  ReplyDelete
  Replies
  1. Tani po i imagjinoj dhe une me nje pale te kuqe ^_^
   Doja te nxirja nga dollapi keto kepucet se kisha shume pa i veshur, e me pelqyen si dukeshin me syte e maces

   Delete