Tuesday, April 22, 2014

Red Easter

Në pritje (ikje) të Pashkëve! 
Supozohej që në këtë postim të uroja për Pashkët, me që isha veshur me të kuqe. Por u kujtova shumë vonë :(
Pashkët erdhën dhe ikën e bashkë me to le të iki edhe shiu.
Gëzuar Pashkët dhe shumë mbarësi!!!
4 comments:

  1. Super stylish and lovely look!


    http://www.MARTASFASHIONDIARY.com/

    ReplyDelete
  2. sh bukur. <3 me plq shume kepucet :) edhe fustani gjithashtu.

    ReplyDelete