Monday, April 28, 2014

Black and green

Aq të gjata janë ditët e mia sa që veshja e takave është vrastare për kembët.
Po kur sigurohem që do ri pothuajse ulur, me gëzim të madh i nxjer nga dollapi :D
Ndoshta një model i dalë mode, por për mua mbeten dashuri me shikim të parë.
Fundi i veshur këtu i sjellë më klasik e më femëror me këmishën pa jakë me detaje të zeza.
Ç'paska qënë dhe kjo këmisha, aq e tejdukshme sa mi nxori "të palarat" :P

2 comments:

 1. Looking chic! Zgjedhje e mire fakti qe i ke shtuar veshjes vetem vathet dhe ngjyren e kuqe - right to the point :)

  ReplyDelete
  Replies
  1. Sa mire qe i dallove vethet. Une me floket keshtu harroj qe i kam vene.
   Thanks :*

   Delete