Friday, March 21, 2014

Coral blossom

Si një njeri solar që jam (të paktën  kështu thonë :P), e adhuroj diellin. Madje mendoj që edhe humori im ndryshon në varësi të diellit. 
Kjo pranvera me lule shqerra është pjesa më e bukur e vitit per të eksperimentuar me ngjyrat. Jo se në dimër është e ndaluar, por tani ka kohën e saj e nuk bëhet dot pa to. Duket se  garderoba i ka fshehur në thellësi ngjyrat e zymta.











4 comments:

 1. Jonki ,me pelqejne syzet e tua,xhaketa dhe kepucet. Kur shoh njerez te mbushur plot me ngjyra me kenaqet syri ,edhe une e dashuroj larmine e ngjyrave,ditet me diell edhe mua me kenaqin dhe permisojne humorin,ndonjehere si efekt i kufjeve ne vesh me vjen te kercej ne mes te rruges kur shoh diell :P (shumica e hereve ne dimer kur e kemi pas me pakice ) Vazhdo te postosh gjera te bukura !

  ReplyDelete
  Replies
  1. Falemindert Dorina :)
   Kur lexoj komente te tilla motivohem me shume per te postuar :), megjithes nuk kam filluar akoma nga shopping i pranveres.

   Delete
 2. m plq sh. komplimente :) sh pranverore

  ReplyDelete