Tuesday, February 18, 2014

Dimer pranveror


Mezi po prisja ta bëja këtë post. Kam shumë gjëra të reja veshur, dita është me një super diell dhe fotografitë kanë dalë relativisht të bukura dhe deri diku edhe cilësore. 
Kam rënë ne fur e spo e heq nga trupi :P. Madje edhe fundin e lëkurës. 
Jeans+ leather është një nga kombinimet më të dashura për mua e duke i shtuar pak ngjyra toke e bën edhe më të bukur (me që i kishim dhe cizmet të reja :P)4 comments:

 1. Jeans + leather eshte my favorite too :)
  I gezofsh te gjitha gjerat e reja! Ke gjetur ditet me te bukura per t'i inaguruar.
  Nese ka nje gje qe me merzit sapo fillon te ndihet pranvera, eshte fakti qe deri ne vere do me perndjeki perdite ideja qe "nuk kam asgje per te veshur" dhe "duhet te blej patjeter dicka te re"...Hall me vete :P

  ReplyDelete
  Replies
  1. Ehhh blerjet e reja mire qe na i kufizon pak dimri me palltot persiper :)

   Delete
 2. Sa bukur bloguu me plqq shumee, veshja sh e goditur, po te rriten floket prap jonki, sh bukur gersheti, e un e perdor sh kete model.


  Xo xo lulu.

  ReplyDelete
  Replies
  1. Shume faleminderit Lulu :)
   Gersheti eshte zgjidhje shume e mire per floke te pabindur :P

   Delete