Saturday, December 21, 2013

Twins

Mirë që vishemi njësojë, që bëjmë ndonjë foto për blog :P edhe pse cilësia e fotografive lë shumë për të dëshiruar :(
Edhe kësaj here ishte i paramenduar kombinimi. Me xhupat që u porosit një e erdhën dy, pantallonat ecco leather vishnje, e pulovra bezhë/pana per të neutralizuar kombinimin.

7 comments:

 1. sa bukur jonziii me pelqen shsh :)arila

  ReplyDelete
 2. sa i bkr xhupi? ku e ke marre dhe eke marr shtrenjte? hugsss

  ReplyDelete
  Replies
  1. :))
   Xhupin e kam blere ne Ebay. Rreth 50$. Por qe po te kerkosh gjen me cmim edhe me te lire.

   Delete
 3. Shume festiv dhe i rehatshem kombinimi. Me pelqen shume fakti qe visheni njelloj. Te njejten gje e kam bere shpesh here me shoqet (me shume ne rini :P) dhe eshte so much fun :)))

  ReplyDelete
  Replies
  1. Na pelqejne pak a shume te njejtat veshje, edhe kesaj here kishim edhe xhupat binjake :).
   Kemi edhe nje kombinim tjteter (ai ehste pothuajse identik), po qe me kismet nga janari

   Delete