Tuesday, October 1, 2013

My week in skirts

Duka pasur kohën e ngrohtë në favorin tim vendosa që javën e kaluar të vishja vetëm funde. Më mungon vetëm dita e hënë. Në pa mundësi të fotos veshja është pak a shumë si ketu, po vetëm fundi dhe këmisha :)


E martë

E mërkurë

E ejnte

E premte

E shtunë

E dielë


4 comments:

 1. ahahahha po me duket si ajo kenga e majes : e hene e marte e merkure hahahahaha

  sa e mire qe je <3 shkruan gjithmone kaq cilter me humor. me pelqen sh blogu jot dhe syri i pagabueshem per moden. <3 sh nice

  ReplyDelete
  Replies
  1. Nuk ja them fare per te shkruar. Me duhet ta pranoj qe edhe esete mi bente babi :P
   Por mendoj, qe ato pak reshta, qe shkruaj, te jene mendime te momentit dhe me perfaqsojne me shume mua :)

   Delete
 2. Shume interesante kjo lloj rubrike me shume veshje. Me duket nje menyre e mire per te treguar se si i njejti stil mund te alternohet dhe te sillet ndryshe pa u merzitur vete dhe pa u dukur monotone. Tani te sfidoj te vish me nje jave me pantallona ose xhaketa per vjeshten :))))

  ReplyDelete
  Replies
  1. Hahahah e nisa nje dite ta beja me fustane po mu prishen palnet :(

   Delete