Monday, September 23, 2013

Give me some mint


 Këtë verë zbulova dashurinë time të madhe për ngjyrën mente ( dhe nuancat e saj). Ishte aq e madhe sa unë bleva cdo gjë mente: fustan, pantallona, kanatjere dhe më të fundit sandalet. Po aq shumë më pëlqen sa mendova t'i vishja të gjitha njëherësh. Si thotë populli: veshja me mente, mentja me karar :P. Mendova për ta thyer menten të vishja bluzën e bardhë, të mbushur me pendë, që nuk kishin si të ishin tjetër vec se ngjyre mente :)
5 comments:

 1. Sa me pelqejne kto turbanet. nqs se ke bezdi tltm do besh 1 post si i lidh me foto te ndryshme ose me co ndo1 link te videove ne youtube. dukesh nice btw <3

  ReplyDelete
  Replies
  1. Do mundohem te bej ndo nje tutorial me fotografi, ose ne rastin me te keq do postoj videot me te thjeshta te mundshme per turban :)

   Delete
 2. Jonziiiiii dukesh e adhurueshmeeee!!!!Kaq...;)arila

  ReplyDelete
  Replies
  1. sa ma benqefiiiin :)
   Te kam xhan :***

   Delete