Tuesday, September 3, 2013

Denim pinafore

Fund-paliceta jeans eshte emri i vetëm që me vjen ndërmend në shqip për këtë veshje.
Më vjen mirë që u rikthye përsëri si trend, jo shumë i ezauruar në vegjëli.
Preferova ta sillja ndryshe nga kohët e fëmijërisë, pa këmisha dhe bluza, vetëm me rroba banje.
Me shume nostalgji nga dita e fundit e pushimeve :))
6 comments:

 1. Zgjedhje e bukur! Btw si e ke emrin ne insta jonki??? Klm

  ReplyDelete
  Replies
  1. Faleminderit :)
   Ne instagram me gjen me jona_hoxha

   Delete
 2. Me pelqen edhe mua shume fakti qe jane rikthyer ne mode, si fundet dhe pantallonat paliceta xhins (nuk di si ndryshe ti quaj edhe une :P) Tani qe e mendoj, kam gjithe veren qe dua te vesh nje pale paliceta te tilla dhe nuk e di pse nuk jam bere mbare :/ Tani qe te pashe ty, do i vesh se s'ben :D

  ReplyDelete
  Replies
  1. Pres postin e ardhshem me paliceta :P :)

   Delete
 3. Foto shume te bukura. Ne c'vend jane realizuar?

  http://massimoinwonderland.blogspot.com/

  ReplyDelete
  Replies
  1. Faleminderit :)
   Fotografite jane relizuar ne Vlore, te hotel Helia

   Delete