Sunday, September 15, 2013

Denim days


 Me ka pelqyer gjithmon jeans mbi jeans dhe e kam veshur edhe ketu.
Kete here preferova ta sillja ne nje version me femeror, me nje 'midi skirt' te ngushte. Ndoshta me ri me pak i ngushte nga c'duhet po nuk rezistova pa ja vjedhur motres :)

16 comments:

 1. Super. Po do isha me sh per nje rrip te verdhe se sa ai jeshili& do I shtoja nje aksesor flokeve.ndoshta kapele kashte me clutch tip kashte ose ndo1 fjongo.anyway e ke kapur mir idene e jeans mbi jeans. Nice style btw ;)

  ReplyDelete
  Replies
  1. Te falendeoj shume per komentin :)
   Vendosa per rripin jeshil per ta kombinuar me varsen. Sa per floket, isha ne pune e nuk mund te vendosja asnje nga aksesoret :( edhe pse i adhuroj, sidomos kapelet

   Delete
 2. Sa e mir qe je. Tipike floket si ajo goca tr carlas closet.varsja sme ngjit dhe do vdisja ta shihja kte veshje te kombinuar me ate varset tip flori po te medhaja qe kane dale tani ne mode.them do kombinoje ngaqe dhe kepucet I paske te lezetshme e te verdha. Te pershendes.emma

  ReplyDelete
  Replies
  1. Emma shume falemindeirt :)
   Do ta kem ne konsiderate keshillen tende per kombinimet e ardhshme ;)

   Delete
 3. This comment has been removed by the author.

  ReplyDelete
 4. Me pelqen Sh..........shshshsh :)Arila

  ReplyDelete
 5. denim + yellow = favorite combo ever.
  Me pelqen shume eksperimentimi :)

  ReplyDelete
 6. you got style !!!!

  ReplyDelete
 7. Me pelqen shume kombinimi, dukesh shume bukur :) por nje veretje kam, fotot sjane shume te pastra. Me tel i ben? :( iva

  ReplyDelete
  Replies
  1. Shume faleminderit Iva :)
   Per fat te keq ka raste ku i bej me telefon :(, sepse here harroj ta mar aparatin fotografik me vete e here nuk me duken kombinimet aq interesante sa per ti postuar ne blog. Do perpiqem t'i bej me aparat fotografik gjithmon :)

   Delete
 8. Sa te shkon ky model flokesh!!! Vetem mundohu te gjesh nje produkt me te mire per te eliminuar frizz-in.

  ReplyDelete