Thursday, September 26, 2013

Autumn like


 Mëngjeset e freskta dhe darkat e ftohta e hodhën vapën tej.  Ashtu si stinët edhe raftet e garderobës i lanë vëndin njëri tjetrit. Një nga blerjet e para për këtë vjeshtë është canta Vintage e Parfois. Sa e pashë ma bëri zemra 'tak'. Kisha shume kohë që e kërkoja dhe më në fund e gjeta, ashtu si e kisha projektuar në mëndje. E di qe nuk do ta heq nga dora gjithë vjeshtën (ndoshta edhe dimrin)6 comments:

 1. Nga tja nis...pike se pari canta eshte Sh e bukur mund ta perdoresh lehtesisht me veshjet qe zgjedh,pastaj fundi me pelq sh.Ajo qe dua te theksoj eshte se KE STIL moj vajze Cdo gje qe vesh mer vlere!!!arila

  ReplyDelete
 2. Me pelqen pa fund si canta, por edhe fundi. Ndersa bluza me duket shume e ngjashme me nje bluze qe kam edhe une :)

  ReplyDelete
  Replies
  1. :)))
   I kemi disa veshje te ngjashme ne ngjyra e ne model :)

   Delete
 3. Me pelqen stili yt dhe fakti qe bazohesh jo ne cmime dhe firma te shtrenjta,personalisht deri me tani kurre skam dashur te shpenzoj para per veshje te shtrenjta pasi ricikloj shume e gjithe kohes marr informacion kjo me ka bere qe gjithmone e me shume te permisoj pamjen time. Ne disa raste te vura re se perdorje ngjyra ,oh une mendoj se ngjyrat jane mrekulli,ato pa te cilat nje femer sdo te dukej kurre e buzeqeshur e gazmore, pra ti percjell pozitivitet :) Komplimentat e mia !

  ReplyDelete
  Replies
  1. E dashur Dorina,
   te falenderoj shume per te gjitha fjalet e mira :)
   Me behet shume qefi qe ke pare edhe postime me te vjetra.
   Te perqafoj

   Delete