Monday, August 5, 2013

The bow

Eshte shume mire kur fjongo e  fustanit te bere dhurate perputhet me se miri me ngjyren e sandaleve, te cilat te blera ne dimer, mezi priten te dilnin nga dollapi.

2 comments:

  1. E para te ma gezosh "fytyren" e re te blogut, i cili me fytyren tende te buku ne krye ngjan edhe me mire :) E dyta, une vdes per fjongot si ne veshje, ashtu dhe ne aksesore, keshtu qe nuk mund vecse te me pelqente shume ky fustani. E treta, sandalet e adhurueshme. Kaq kisha une :P

    ReplyDelete