Wednesday, July 17, 2013

Vija dhe pika



Nuk me pelqen shume te guxoj me printet e ndryshme, por ne qofte se perputhen ngjyrat atehere perse jo?







6 comments:

 1. Shume bukur! Me pelqen edhe canta :-) .

  ReplyDelete
  Replies
  1. Shume faleminderit :)
   Eshte e motres ;)

   Delete
 2. Ke bere Sh mire qe ke guxuar sepse dukesh e adhurueshme cdo element i veshjes eshte ne harmoni me tjetrin me pelqejne Sh dhe floket :**

  ReplyDelete
  Replies
  1. Faleminderit :)
   E kam motren me duar te arta :D

   Delete