Monday, July 1, 2013

Flowers need sun

Ndo nje here duhet ndonje mbasdite e freste per te veshur ato veshje te cilat mendon se nuk i ke veshur mjaftueshem. Si kjo kemisha qe eshte veshur ketu, por qe sa me shume ta vesh aq me shume nuk me merzitet. Si cdo veshje me lule ne fund te fundit.
Fundi eshte veshur ketu dhe eshte si trashegimi :P
Per fatin tim te mire eshte me llastik e mjaftoi nje xhiro te rrobaqepsja, qe fundin e mamit ta pervetesoja per vete :)






2 comments:

 1. a sa bukur <3
  o jonki ai fundi t shkon shum. BTW, t t pys dicka: kur ben kshu foto outfitesh t ndryshme qofte ne rruge po qofte dhe ne ndo1 vend t populluar sndihesh paksa ne siklet nga veshtrimet e njerzve :P un i kam sh bezdi per vete! a thua sikur po ben ndo1 krim. fotografi po ben. hahahaha
  <3
  klm

  ReplyDelete
  Replies
  1. Hahahahaha me paske lexuar mendjen. E kam shume bezdi ne fakt, sidomos ne rruge. I them personit qe eshte duke me bere foto: shpejt shpejt se s'po kalon njeri. Nuk kam per ta kuptuar ndonjeehre habine e njerezve ne qofte se shikojne dike duke bere fotografi. Aparati fotografik eshte nje nga shpikjet me te bukura te njerezimit. Eshte i vetmi qe arin te fiksoi momentin.

   Delete