Saturday, June 29, 2013

To be continued...

Nata e dyte e festimeve. Ate nate motra ime festoi me shoqerine e une bera pak 'mamin' :P
Zgjodha per te veshur kemishen blu me polka dots, per arsyen primare qe ka menge te gjata, por gjithsesi u plevitosa. Mosha ben te veten :P
Per te shoqeruar kemishen mendova dicka te qete, qe mos te terhiqte shume vemendje, duhet te shkelqente motra apo jo?


9 comments:

 1. Mire ti shume bukur si zakonisht, po motren ku e ke te na i tregosh pak veshjen?

  ReplyDelete
  Replies
  1. E kam te turpshme :P
   Me shume mundesi do e vesh edhe une ate fustan se shpejti, dhe do e cilesoj qe eshte i motres :)

   Delete
 2. O sa bukur. Vajzerore si gjithmon! Ke te drejte,keto dite koha spo na premton aspak. Duket si vjeshte kur ne te vertete duhet t ishte piku I vapes. Prisja temperatura +30 C po ja qe vera spo dashka te vije. Deshperohem se me kan ngelur fustanet me te bukura ne dollap :/ por me ne fund nga java e 1 e korrikut them se do me plotsohet deshira per pak diell & plazh. Me kete veshje ke goditur ne shenje. As dua ta shikoj fare motren se besoj qe ti e ke pasur gjithe shkelqimin me kete veshje dhe te gjithe syte kane qene tek ty ahahhahahah (shaka :P) hmm desha t t pysja dicka mqs dhe ti ke sh stil. Cila eshte veshja apo trendi qe ti e ke pare tek te tjeret por qe kurre sdo e vishje? Dhe ku I blen zakonisht rrobat pasi jane shhg t bukura. Me fal se u zgjata. Komplimente!ky post me ka pelqyer shume :)

  ReplyDelete
  Replies
  1. Shume faleminderit per komentin dhe per fjalet e bukura :)
   Ja u riten temperaturat, mund ti veshesh tani. Edhe une e kam shuem bezdi ulje-ngritjen e temperaturave. Me corodit komplet.
   Nje nga trendet qe une sdo e vishja kurre(te pakten deri tani) eshte cdo lloj veshje ne ngjyre neoni. Nuk i pershtatet aspak tipit tim dhe me duket shume i ekzagjeruar. Nje tjeter trend qe sme ka pelqyer kane qene xhaketat e baseball me kepuce me taka, ose tutat perseri me taka. Ndoshta ka te beje me tipin ose menyren se si e percepton moden, po keto te dyja qe permenda me siper mua nuk me krijojne ndjesi te mire. Ndoshta me kohen mund te ndryshoj dhe mendim :)

   Delete
  2. Un I adhuroj xhaketat baseball por vtm e theksoj vtm me converse.aspak me taka.sh ekzagjeruese.njs I km kerkuar prej kohes kto xhaketa do m ndijmoje sh nqs do m thoje nqs di ku ka. Rrofsh x mirsjelljen.

   Delete
 3. Pershendetje,
  Mund ti hidhni nje sy blogut tim te ri. Do jua dija shume per faleminderit!
  - http://moonstealer.blogspot.com/ -
  - http://moonstealer.blogspot.com/ -
  You look so awesomely awesome btw.

  Have a great time!

  ReplyDelete
 4. Kemisha qenka shume e kendshme ne ngjyre dhe model :) Kjo bluja te shkon shume perfundimisht. Uroj te keni kaluar bukur ditet e festimeve. Edhe 100 motres!

  ReplyDelete
  Replies
  1. Shume faleminderit :)
   Kemisha me shkone me syte :P
   Me mungojne postimet e tua :/

   Delete