Friday, June 7, 2013

Take me to Paris

Gjate nje mbasdite te kendeshme ne shoqerine e mamit dhe motres.
Pas shume kerkimesh e gjeta nje bluze me kullen Eiffel. Jo vetem me nje po me shuuuume te tilla :D
Kepucet ndodhen ne garderobe prej shume kohesh/vitesh, por i kam veshur shume shume rralle.
Dhe me kryesorja, syzet e diellit, jane aq te dashura per mua sa meritojne nje postim special.

"i don't care" expression :P

2 comments:

  1. Me shume nga te gjitha me pelqejne kepucet. Dukesh shume elegante ne kete versionin francez:)

    ReplyDelete
    Replies
    1. :)) edhe mua me pelqejne shume dhe jane shume te rehatshme

      Delete