Wednesday, June 19, 2013

La marinara


Stili marinar eshte nder te preferuarit e mi. Me ka pelqyer gjithmon edhe kur nuk ka qene trend i perhapur masivisht. Eshte perfekt per kohen e veres. Te kujton gjithmone aromen e detit :)
8 comments:

 1. a sikur t mos ishin me ate taken ato sandalet :/
  sikur sme ngjitin fare. :@ ndersa pjesa tjeter e veshjes perfekt ! Bashk me ty qe e zbukuron, si gjithmon <3

  ReplyDelete
  Replies
  1. Po sandalet jane te sheshta :/

   Delete
  2. haahhah tek fotoja e par dizenjoja e pllakave duket si tak :P
   mir ather, jan sh t lezetshme

   Delete
 2. Cantaaaa eshte e adhurueshme. Ku & sa e ke bler ? :P

  ReplyDelete
  Replies
  1. Sekret :P
   E kam blere te tregu madh(te Medreseja)

   Delete
 3. me pelqen shume stili marinar dhe ty te shkon shume :)

  ReplyDelete