Wednesday, June 12, 2013

Colored stripes swim suit

Rrobat e banjes me trup jane shume te pershtatshme per ditet e para te plazhit, per mbasditet e nxehta buze detit dhe per rastet kur te gjitha rrobat e banjes i ke te shtepia e pushimit, e te ngelen vetem ato me trup, per nje 'scappatella' ne Vlore.
Nuk mund te mungonin dhe syzat e diellit, blerja e fundit e adhurueshme :D12 comments:

 1. SHUME TE BUKURA RROBAT E BANJOS, KTU I KE BLERE? DMTH NE TR???

  ReplyDelete
  Replies
  1. Faleminderit :)
   I kam belere te LC WAIKIKI ne TEG

   Delete
 2. a sa t bukura. si keto kam par tek LC WAIKIKI. dmth jo te njejtat por te ngjashme. nuk e di ku i ke blere ti. personalisht sme interesojne shume kto rroba banjot trup pasi bikinit ta nxjerrin trupin shume bukur. Gjithsesi ty te rrikan yll fare.

  P.S.ke qen ne plazh? Kur dhe ne cvend? Jo per gje se koha sna ka bere fare mir kto dite, si e zymte & pse temperaturat shenojne 30 C .

  HUGS.

  ReplyDelete
  Replies
  1. Atje i kam blere dhe une, veren e kaluar ne fakt. I kam veshur fare pak, dhe kesaj here ishin shpetimi im per nje fundjave te paplanifikuar ne Vlore (te djelen)dhe ishte shume dite e nxehte megjithese deti pak i ftohte.

   Delete
  2. ;)
   e di dhe un doja t bleja nje pale kshu por sme benin. kishin mbaruar gjith nr faktikisht :p
   tani e di se kush i ka marr. lol
   hugs ;)

   Delete
 3. shume shume roba banje te bukra ! u look amazing ! this is my blog http://joeljojojojo.blogspot.gr/ hugs !

  ReplyDelete
  Replies
  1. Shume faleminderit :D
   Po kaloj nje xhiro nga ty sot :)

   Delete
 4. shume te bukura rrobat e banjos. sa keq qe nuk mi paska kapur syri vjet :(

  ReplyDelete
  Replies
  1. :)
   kerko njehere kete vit, se kishte te lezecme

   Delete