Sunday, June 9, 2013

Black & White


Kombinimi bardhe e zi me duket nje nga kombinimet me te thjeshte dhe te veshtire ne te njejten kohe, klasik e modern, i pershtatshem kurdo e kudo e per mendmin tim nuk del asnjehere nga moda.
Zgjodha te vishem bardhe e zi, pa asnje ngjyre tjeter sepse cdo thyerje ngjyre do ishte e tepert.
Me vjen shume keq per cilesine e dobet te fotografive por keshtu ndodh kur i mban shpresat te telefoni :(:(

6 comments:

 1. sa e adhurueshme kjo veshje ;)
  Ku ke qen ktu, ne ndo1 rast apo thjesht veshje e zakonshme per te dal ?
  Njs si gjithmon mbetesh 1 yll. ^___^

  ReplyDelete
  Replies
  1. Shume faleminderit ^_^
   Asgje e vecante, Saturday nightout :P

   Delete
 2. Shume bukur kjo veshje! Me pelqen shume kemisha!

  ReplyDelete