Monday, May 13, 2013

Spring it on

Nuk po gjejmë derman, keq me vapë e keq me shi. Sigurisht unë votoj për vapën.
Ose të paktën për diellin. Veshja është nga java e kaluar, ku mund t’ja lejoja vetes një këmishë të hollë, se sot thaaaava edhe me xhaketë.
Me që këmisha ishte mjaftueshëm me lule e ngjyra dhe pantallonat relativisht të ndezura, mendova që aksesorët e zinjë do neutralizonin pak ngjyrat.


2 comments:

 1. Kemisha te shkon shume dhe kombinimi me pantallonat me pelqen, fiks per kohen. Nuk besoj se do kesh me mundesi ta riveshesh se vapa do ritrokase shume shpejt, keshtu qe bere mire qe e postove :)
  Te uroj nje jave te bukur!

  ReplyDelete
  Replies
  1. Shume faleminderit :)
   Ne fakt e teproi pak vapa, por te pakten te jete diell ne fundjave.

   Delete