Wednesday, May 29, 2013

Maxi dress in windy Vlora


 Edhe pse ne shumicen e vendit ra shi (ose dhe bresher), mua me ndoqi koha e "mire" vetem me ere te terbuar. E cfare rendesie ka era, une e shijova shume windy weekend-in tim.
Fustani maxi ka kohe ne dollap, eshte blere ne Oher para 2-3 vitesh. I preferoj shume veshjet maxi ne bregdet, e meqe temperaturat nuk ishin ne favorin tim shtova xhaketen jeans, qe e kam bere telef kete pranvere. Edhe kapelja eshte new entry, e per mua hera e pare qe e vija (dihet qe une dollapin e ndaj me moteren time)


8 comments:

 1. O sa te bukura keto fotot :) Edhe une dollapin me motren e ndaj, por kjo ka sa te mira, aq edhe te keqijaaaan :S Sandalet qenkan shume yll

  ReplyDelete
  Replies
  1. Ehhhh po duhet ta pranojme qe te mirat dominojne ;)

   Delete
 2. te kujt jane keto sandalet, te cilat me plq shume shume :) fantastike fotot:)

  ReplyDelete
  Replies
  1. Shume faleminderit Lulu :)
   Sandalet jane te Jambo.

   Delete
 3. Veshja eshte perfekte per vendin dhe kohen qe ke qene. Mbi te gjitha me pelqejne shume fotot, qe reflektojne humorin tend. Me behet qejfi qe ke kaluar nje fundjave te bukur :)

  ReplyDelete
  Replies
  1. :D
   Te uroj nje fundjave te bukur :)

   Delete