Wednesday, May 15, 2013

Le chapeau blanc

Sot u bë një vit që nga posti im i parë.  Një projekt në sfidë me veten, por sot mbas një viti mendoj se e realizova me sukses. Por nuk do të ndal me kaq, te paktën jo tani.
Fotot janë nga fundjava e kaluar, koha aq e bukur dhe unë e shijova në maksimum me kapalen time të bardhë  J, new entry për këtë verë.  Rrobat e banjës kanë kohë  në garderobë, po për fat të mirë stili marinar u rikthye edhe këtë verë.


 


8 comments:

 1. sandalet shume te bukura..ne tr i ke blere?

  ReplyDelete
 2. Kapelja e bardhe u dukerka shume bukur. Ndoshta te shkon vecanerisht ty, por me kapi zilia tani, dua dhe une :) Me pelqen ne pergjithesi stili jot i plazhit Jona, i qete dhe chic njekohesisht.

  ReplyDelete
  Replies
  1. Shume faleminderit :)
   Mendoj qe duhet ta blesh nje te tille, kam pershtypjen qe do te shkoj shume.

   Delete
  2. Thank you:) Une kam disa kapele me prerje te tille por jo te bardhe minimale. Problemi eshte me floket e mia te dendur dhe nuk me rrine shume mire keto modele megjithate nje me shume nuk perben problem ;)

   Harrova fare.......Happy 1st b-day !!!!

   Delete
 3. Fotoja e 4-rt qenka my favorite :)

  Gëzuar 1 vjetorin e blogimit dhe suksese.

  ReplyDelete
 4. Hello I'am Chris From France!!
  You Have A Wonderful Blog Which I Consider To Be Registered In International Blog Dictionary. You Will Represent Your Country
  Please Visit The Following Link And Comment Your Blog Name
  Blog Url
  Location Of Your Country Operating In Comment Session Which Will Be Added In Your Country List
  On the right side, in the "green list", you will find all the countries and if you click them, you will find the names of blogs from that Country.
  http://world-directory-sweetmelody.blogspot.com/
  Happy Blogging

  ReplyDelete