Saturday, May 11, 2013

Garçon, s’il vous plaît !

Në qoftë se meshkujt, nga vet natyra e tyre e kanë të vështire të huazojne stilie feminile, femrat  nga ana tjetër e kanë shumë të thjeshtë. Ato e përshtasin shumë mirë dhe pa e humbur  delikatesën.
Me pëlqen shumë ky stil, ndoshta dhe më shumë se ‘boyfriend style’.  Me papion dhe jelek ndoshta dukem më shumë si garçon francez se si gentleman anglez.

6 comments:

 1. SHUME BUKUR jONKI, ME PLQ SHUME, me plq qe jane kethyer prap ne mode keto cantat keshtu, pasi un kam shume canta te ketill lloji qe i ka mbajtur mami im, disa jan te bera me grep, me vjen keq qe skam nje blog mode se jo do shkembenim shume idera e mendime.

  outfit perfekt, e ti ke nje fytyre engjellore.


  xoxo lulu.

  ReplyDelete
  Replies
  1. Shume faleminderit Lulu, cantat e vogla te shpines te punuara me grep jane te adhurueshme.
   Mund te besh ndonje rubrike ne blogun tend ku te shkembejme mendime per moden. Pensaci :)

   Delete
 2. Nuk e mendoja kurre qe nje jelek i tille do dukej kaq bukur ne trup. Me pelqen shume balanca qe ke arritur ne veshje. Kemisha duket fantastike :)

  ReplyDelete
  Replies
  1. Te falenderoj Lisa :D
   Kemisha eshte shekullore :P

   Delete
 3. Me pelqen shume ky kombinimi, ashtu sic ka filluar te me pelqeje shume stili mashkullor i sjelle nga femrat. Canta shume yll, me pelqen qe jane rikthyer ne mode.

  ReplyDelete