Tuesday, March 26, 2013

I love polka dots


Pak me vonesë, por siç thotë populli 'më mirë vonë se kurrë'.
Kjo vlen dhe për mua, që po postoj shumë pak dhe për diellin, që nuk po kujtohet të dali.
E shumë dëshirueshmja, e shumë pritura e dielë më në fundë erdhi bashkë me një copëz diell.
Fundin e veshur edhe këtu mendova ta kombinoja me ngjyrën blu, për ta vënë më në pah. Pak bezhë/nude/fango nuk është asnjëherë e tepërt...për mendimin tim.

10 comments:

 1. ;)
  Me pelqen kombinimi qe i ben veshjes. Sjell gjithmone dicka mes flirty classy dhe floral
  Te pergezoj!

  ReplyDelete
 2. Me pelqen shuuuume, cdo veshje vec e vec dhe per me teper si i ke kombinuar bashke.

  ReplyDelete
  Replies
  1. Shume faleminderit qe me ndjek e shkruan gjithmone :*

   Delete
 3. Jonkiiiiii e dua edhe une kete fundin, sa i bukur, me plq shume i kuqja tamam si nuse pashke, por edhe ngjyre blu e kam pare diku e ishte shume i bukur.

  Xo xo Lulù.

  ReplyDelete
  Replies
  1. Edhe une e kam pare variantin me ngjyre blu, po e kam nje fund blu me pika e prandaj zgjodha te kueqen :)

   Delete
 4. I love polka dots too :) Me pelqen kombinimi me blu-ne dhe thyerja me bezhen . Si gjithmone lezetshem dhe e pershtatshme per cdo ambient. Te uroj nje fundjave te bukur!

  ReplyDelete
  Replies
  1. Lisa je shume e mire, me ben shume qefin me komentet :**

   Delete
 5. nje nga kombinimet e tua qe me terhoqi me shume

  ReplyDelete