Wednesday, January 30, 2013

Musei Vaticani

Per here te trete dhe prape mendoj qe Vatikani eshte i pafund. Sa shume ka per te pare dhe vizituar dhe sa pake jane keto ne krahasim me gjithe pasurite dhe pronat qe zoteron Vatikani.
Musei Vaticani eshte ne numer shumes se eshte nje grupim i muzeve galerive dhe koleksioneve (te pa fundme )
Nuk po zgjatem shume se ne Google ka pa fund inofrmacion.
2 comments:

 1. Sa zili qe te kam :) Dua dhe une te udhetoj prape :(

  ReplyDelete
  Replies
  1. Aulona, para 2 javesh mezi prisja te kthehesha ne Shqiperi.
   Tani qe po vjen fundi nuk me vihet :(

   Delete