Sunday, January 6, 2013

Colorful along Tirreno

Dite e ngrohte e me shume diell dhe buze detit. Nuk ka arratisje me te mire nga zhurma, levizjet dhe mbytja qe krijon vetvetiu qyteti.
Lido di Ostia eshte nje province e vogel e Romes, por shume e bukur, e qete dhe qe laget nga deti Tirren, me vila qindra vjecare, por qe duken sikur jane ndertuar dje.10 comments:

 1. Me pelqen shume si je veshur. Xhaketa e lekures qenka yllll!! Ku e ke "psonisur"? :D

  ReplyDelete
  Replies
  1. Grazieeeeeee :D
   Ne nje dyqan qe quhej Zuiki
   http://www.zuiki.it/

   Delete
 2. dukesh teper mire ne te gjitha fotot, duhet te te bej complimenta sepse vishesh sh bukur, me plq shume brava. :)

  ReplyDelete
 3. Dukesh shume e bukur , i paske shijuar pushimet ne maximum e dashur :)

  xox

  reasnotebook.blogspot.com

  ReplyDelete
  Replies
  1. Rea, ah sikur te ishin vetem pushime :)

   Delete
 4. Te shkokan shume keto ngjyra dhe stili te ben te dukesh "so cool" :)

  ReplyDelete
  Replies
  1. Lisaaa shume faleminderit :)
   Keto jane ngjyra e mia te preferuara.

   Delete