Thursday, January 3, 2013

Bbbbbbbrrrrrrrrrrrr

U be pak ftohte me ne fund. Ai i ftohti qe zgjat shume pak, por qe nuk pyet per kapuca e dorashka. E une gjeta rastin te vishja keto te ashtuquajtura uggs, por qe nuk jane Uggs :)
Kisha kohe qe kerkoja nje pale te tilla, se me duken shume te ngrohta dhe praktike (sidomos per udhetime), po kisha pare vetem bezhe/fango/kafe dhe te zeza e gri te perhapura masivisht. Keto mu duken shume te vecanta e nuk e  mendova dy here, madje ktheva dhe shoqet nga rruga se nuk doja te me shpetonin pa i blere :PAh! Dhe monedhen e hodha  diten e pare te vitit te ri, sepse sipas legjendes, brenda vitit do te rikthehem perseri ne Rome :D
Te kryqezojme gishtat!5 comments:

 1. Po me dukej sikur ke gjithe jeten qe poston nga Roma me keto fotot, me dukesh shume "local" :) Gezuar!

  ReplyDelete
  Replies
  1. Hahhaha, sa mire do ishte :P
   Gezuar edhe ti :**

   Delete
 2. Such a lovely post, I like these pictures so much! :)

  Visit my blog? xx Miss Beatrix (http://missbeatrix.blogspot.com)

  ReplyDelete
 3. http://themodelsister.blogspot.com/

  ReplyDelete