Sunday, December 16, 2012

When in Rome!

Roma!
Woooooooooooow!
Kaq!
:)10 comments:

 1. Aaaa prandaj ke bere mungesa ti keto dite...:P Sa bukur :) Do jem dhe une ne Rome ne date dy, keshtu qe taksirat te besh ndonje post me te gjate se ky :p ku te pershkruash gjithcka te beri pershtypje, te pelqeu dhe qe duhet vizituar patjeter :)

  ReplyDelete
  Replies
  1. hahah mire se te vish :)..une do jem deri ne fund te janarit kshu qe nga pak nga pak do i shikoj te gjitha :D

   Delete
 2. Kalofsh sa me bukur! Kur te kesh kohe jam kurioze te dije cfare ke blere te Zara :-P .
  Kisses
  najadastyle.blogspot.com

  ReplyDelete
 3. Replies
  1. You better do! Rome is marvelous :D

   Delete
 4. Have fun in Rome ! Is such a beautiful city!! i love it too!
  Are you going to visit other cities too?

  The Chic and Cheap Blog
  The Chic and Cheap Blog Facebook Page

  ReplyDelete
 5. Je shume e mire. Fotot, thjesht fantastike!

  ReplyDelete