Sunday, December 2, 2012

Rustika

Nuk mund te them shume. Vendi dhe natyra me lane pa fjale.
Nje gjelberim si pranveror dhe nje restorant shume i ngrohte dhe e shijshem.
Vendodhja eshte ne fshatin Cakran te Fierit.

9 comments:

 1. Me pelqen shume menyra si ke veshur pantallonat e shkurtra dhe nese jane kamosh sic kam dyshimin, akoma me mire. Keto cizmet e tua jane fantastike, do ta them sa here t'i veshesh :) Faleminderit qe na prezantove nje vend te kendshem. Edhe po te kishe me shume foto, prape nuk do merzitesha ;)

  ReplyDelete
  Replies
  1. Te falenderoj shume :)
   Pantallonat nuk jane kamosh (nuk e di ne fakt ca ateriali jane)
   Une vdes per keto cizmet e me duket ndonjehere sikur nuk i heq nga kemba :P

   Delete
 2. Great photos of a lovely time. I love your boots! Have a fabulous week!

  LA By Diana Live Magazine

  ReplyDelete
 3. E si mund te mos te me dalin zemra nga syte mua sa here shoh keto cizmet, aq me shume kur ti e kombinon kete jeshilen e bukur me portokalline e bukur te getave! :D Nje pyetje kam, kur nuk mbane syze, vendos lente?

  P.S: Je shume e bukur :)

  ReplyDelete
  Replies
  1. Hahahha Aulona me shkrive :) Shume faleminderit!

   Delete
 4. Jonki mund te te duket çudi por jemi veshur njesoj :)
  un me çizme kafe e geta vishnje veçse. me plq si i ke kombinuar, komplimente ke nje fytyre sh engjellore ne keto fototgrafit. sidomos te foto e fundit :)

  ReplyDelete
 5. C'vend i qete dhe i ngrohte duket , u vendos ne listen e vendeve per te vizituar . Ti amazing as always
  Xox

  reasnotebook.blogspot.com

  ReplyDelete
 6. Me pelqejne cizmet per edhe canta..Bukur :)

  The Little Artist :))))

  ReplyDelete
 7. Te shkon shume gjithcka qe ke veshur ne kete post!

  http://www.theromrom.com/2013/09/long-life-to-couple.html

  ReplyDelete