Wednesday, December 26, 2012

Ponte Sisto

Ponte Sisto eshte nje nga te shumtat ura mbi lumin Tiber, qe lidh zonen Trastevere me pjesen tjeter te Romes. Dita ngjyre gri dhe koha shume e ngrohte me frymezuan te beja nje nderthurje ngjyrash edhe ne veshje.
Bluza me jaka dhe getat dantelle, qe i adhuroj, nuk mund te theksoheshin me mire se sa me nje fund stof jeshil, qe edhe kete e adhuroj :P


11 comments:

 1. the color of your skirt is amazing
  :)
  LVE
  x the cookies
  samecookiesdifferent.blogspot.com

  ReplyDelete
 2. Veshja jote me pelqen pafund Jona, si kombinimi ne teresi, si te gjitha elementet vec e vec. Do doja te dija dhe markat kur te kesh mundesi. Komplimenta dhe uroj te kalosh sa me bukur ne Rome. Gezuar festat :)

  ReplyDelete
  Replies
  1. Lisaaa shume faleminderit :D, me kishin munguar komentet e tua.
   Gezuar edhe ti :D

   Delete
 3. Wow e adhuroj shume menyren se si vishesh :) me duhet te them qe ke sh stil. Getat jane super :D

  ReplyDelete
 4. Jonkiiii kjo veshje eshte e imja e preferuar, edhe floket i ke pershtatur shume me kete veshje, un i kam sh qef keto fundet sh ngjyresh, edhe pak a shume mundohem ti vesh keshtu si ti :)


  ReplyDelete
 5. Great outfit! It's chic, but with e fresh feeling of casuality!

  Would you like to follow each other?

  Let me know! :)

  ReplyDelete
 6. You're welcome!
  Following you by email...I am not seeing any other Following social media in the blog..let me know if you want me to follow you through other social medias!

  ReplyDelete
 7. Beautiful pics:)

  http://joysinani.blogspot.gr/

  ReplyDelete