Saturday, December 8, 2012

First Christmas Present

Dhurata ime e pare per keto festa ishte nje batanije, qe motra ime e kishte bere me dockat e saja.
Ne te vertet ajo eshte bashkimi i dy batanijeve (por kjo eshte sekret).
E gjeta mbi krevat kur u ktheva mbas dy ditesh mungese. E duke qene se sdo i kaloj festat ne shtepi, dhuraten e mora me perpara :DDDD


 Letra e Babagjyshit :P
 Cozyyyyy

8 comments:

 1. Awwww that's so cute :) Motra jote meriton nje dhurate fantastike nga Roma ;) Te uroj te marresh dhe shume dhurata te tjera te bukura keto festa. Kalofsh nje fundjave te bukur!

  P.s : pyetje teknike ne lidhje me blogun. A vjen emaili qe lajmeron postimin e ri ne momentin qe t'i sapo poston apo vonon pak? Mua me vonohet nga disa ore deri ne 1 dite ndonjehere :(

  ReplyDelete
  Replies
  1. Haahahh motra e ka bere listen shume te gjate me dhurata, por qe i meriton plotesisht :).

   Sa per pyetjen me e-mail me vijne vetem Bloglovin, por une kontrolloj here pas here Dashboard se aty dalin pernjehere postimet e reja.

   Delete
  2. E kisha fjalen per postimet qe ben ti tek blogu jot. Se une jam bere subscribe vete tek blogu im qe te kontrollja a shkojne emailet tek te tjeret dhe rezulton qe emailet vijne shume kohe me vone pasi une postoj :(

   Delete
  3. Kur postoj mua me vijne menjehere e-mailet. Nuk e di pse te vonohen :(
   Ndersa mua nuk me vjen email kur postoj ne ndoje blog tjeter dhe me bejne reply :(

   Delete
 2. Jonki sa ide te bukur qe paska patur motrushi jot, me plq shume :)

  te mbash gezuar!!!!!!!

  ReplyDelete
  Replies
  1. Faleminderit shume :)
   Po po gjithe ide eshte ime moter :P

   Delete
 3. haha ide fantastike, me loving it ;)

  Come and check my new post whenever you have time

  xx Kiki

  http://kikisbookofdreams.blogspot.com/

  http://kikiscookingtime.blogspot.com/

  ReplyDelete