Friday, November 30, 2012

Shqiperia e lire 100 vjet

A je vertet e lire o Shqiperia jone?Festimet ne pritje te dates 28 Vlora Kuq e Zi
 Jona kuq e zi :P


Nje vogelushe came e veshur me kostumin tradicional


Keto fotot e fundit ja vodha kusherires :)2 comments:

 1. Shume te bukura fotot Jona. Faleminderit qe i ndave me ne. Me pelqen shume veshja jote. Ngjyra e getave ishte nje surprize e kendshme dhe se bashku me sarafanin kombinohen shume fresket per syrin tim :) Te uroj fundjave te bukur dhe nje muaj te mbare!

  ReplyDelete
  Replies
  1. Shume faleminderit Lisa :))
   Mendova per geta mustarde, se geta te zeza do ishin shume te pritshme dhe kombinimi izakonshem. Te djele te kendeshme per ty dhe pres postim te fuqishem :P

   Delete