Sunday, November 18, 2012

Fallish

Shetitjet nga liqeni jane te perjavshme, perjashtojme rastet kur zevendesohen nga ato buze detit. 
Koha e ngrohte ne vjeshte eshte pjesa me e bukur e viti. Mund te shijosh lehtesisht natyren me ngjyrat e pafundme te vjeshtes dhe pa qene nevoja te plevitosesh :P
Mendova te vishja kete fundin, qe eshte i ri ne garderobe/dollap, ngjyren e te cilit nuk e emertoj dot sakte :/. Bezha ose mjalti ose lajthia i pershtaten me se miri (sipas mendimit tim) dhe per ta thyer mendova blu ose dhe jeshile.

2 comments:

 1. sa e bukur çanta Jonki me plq shume, e kujt eshte?

  urrime per lookun e ri te blogut, jeshilia eshte sh qetesuse, me plq!!!!!!
  xoxo Lulu.

  ReplyDelete
  Replies
  1. Shume faleminderit :)
   Canta nuk ka emer, ose mund te kete po nuk eshte ndonje firme :P

   Delete