Monday, October 29, 2012

Prizren

Fundjaven e kalova ne Kosove. Intenerari ishte jo shume i gjate por i larmishem. Filluam me Prizerenin me qe e kemi edhe afer kufirit. Po, e dinim qe do binte shi por nuk e shtyme. Dhe jo shi qe ra, por nuk pushoi nje minute deri sa arritem ne Prizeren  se pastaj natyra na ndihmoi :D

Duke sfiduar shiun

Shume e lumtur qe shiu pushoiFotografi ne shtepine e Lidhjes se PrizerenitEfekti i shiut :(

Outfit i dites 

2 comments:

 1. Me pelqen efekti i shiut te kepucet e tua, duke sikur jane me dy ngjyra, si pulovra dhe si pantallonat :D

  ReplyDelete
 2. Great blog!
  Would you like follow each other?
  Write on my blog if you want...
  Anthea
  www.antheafashion.com

  ReplyDelete