Wednesday, October 31, 2012

Prishtine

Gjate udhetimit ne Kosove vizituam dhe kryeqytetin, Prishtinen. Simboli i Pavarsise, New Born, i vendosur afer qendres se qytetit, ishte i mbushur me mijra emra te njerezve qe kishin qene aty.

2 comments:

  1. pershendetje Jonki, mu be qefi qe po ndjek blogun tim, vendosa te ndjek edhe un tendin pasi me duket sh interesat. Gjithe te miart Lulu.

    ps. me plq shume modeli i flokeve, eshte per tu kopiuar.

    ReplyDelete
  2. Me pelqen shume veshja dhe floket. E bej dhe une modelin e perdredhjes po deri tani nuk e kam provuar me fjongo, s'kam durim :(
    Me behet qejfi qe ke kaluar nje fundjave te bukur:)

    ReplyDelete