Thursday, October 25, 2012

My turban experience

 Shamite ne koke ose turban (çallmë) kane qene 'my summer love'. I kam pelqyer shume dhe i kam perdorur shume :)8 comments:

 1. Uaa sa me kane pelqyer keto fotot! Ti ke dale super yll! Edhe une i kam qejf shume shamite e kokes, por nuk di ti vendos si ky modeli qe i ke vene ti :(

  ReplyDelete
  Replies
  1. hahahah Aulona zgjidhja e problemeve tona eshte youtube :P

   Delete
 2. Uaa sa te shkojne! Me pelqejne shume! Vetem se un dhe me youtube dhe pa youtube mrreshkashin nga floket. :(

  xx
  Alice
  aldasworld.blogspot.com

  ReplyDelete
  Replies
  1. Alda shume faleminderit :)
   Kam dhe nje sekret tjeter: karficat ^_^

   Delete
 3. Love the turbans, but never tried. You look cute in them!

  ReplyDelete