Sunday, October 21, 2012

Dea's birthday

Te shtunen ishte ditelindja e mbeses time. Dea mbushi 6 vjec. I bera dhurate nje ore muri me Winnie the Pooh, per dhomen e saj te re. Une vesha nje fustan bezhe me konture te zinj. E vecnta e veshjes ishin getat e zeza dantelle, qe mezi po prisja per t'i veshur. Per te bere pak kontrast kepucet i vesha ngjyre balte ose bezhe (nuk e percaktoj dot drejt kete ngjyre).


3 comments:

 1. Me pelqejne shume getat dantell, kam edhe une po i kam me ngjyra jeshile, te kuqe, bojeqielli :D Edhe fustani me pelqeka shume. Me duket se sa ta kam thene dhe here tjeter, por po ta perseris, syte e tu pa syze jane nje mrekulli :)

  ReplyDelete
  Replies
  1. Haha kam lexuar qe ke me shume se 60 pale geta me ngjyra. Te falenderoj shume per komplimentin :D

   Delete
 2. You look lovely!
  You have a wonderful blog! Do you want to follow each other? Follow my blog on Bloglovin'. Let me know in my comments and I will follow back ;)

  LA By Diana Live Magazine

  ReplyDelete