Saturday, October 6, 2012

Harroje dashurine

"Harroje dashurine" eshte nje komedi e vene ne skene ditet e fundit ne Teatrin Kombetar te Komedise. Aktoret kishin bere nje pune te shkelqyer dhe shfaqa ishte shume komike. Nuk jam eksperte ne fushen e artit, por u largova me nje shije te mire dhe kujtim te bukur.

8 comments:

 1. You look very chic in this outfit :) Green + white + black + red looks great together

  ReplyDelete
 2. Kemisha yll, thonjte yll, pantallonat yll, e gjitha ti yll! :)

  ReplyDelete
 3. the pictures are very nice *_* your blog is very lovely and interesting. follow? im glad if you visit my blog, too <3 keep in touch!

  xx
  beauthi.blogspot.com

  ReplyDelete
  Replies
  1. Thank you :)
   I will follow you for sure

   Delete