Saturday, October 20, 2012

Change is good

Ndryshimet jane te nevojshme nje here ne kaq kohe qe mos te te kapi rutina e gjerat te duken te merzitshme. Kesaj here pjese e ndryshimeve te mia ishin syzat. Kisha rreth 13 vjet qe i mbaja e me ne fund i hoqa. Nuk me ishin merzitur jo, po ishin bere te bezdisshme dhe varesha nga ato per cdo gje (ato qe mbajne syza me kuptojne). Per tu ambjentuar me driten e diellit dhe meqe ishte kohe e bukur shijova nje shetitje me mamin dhe motren nga liqeni :)

3 comments: