Tuesday, September 18, 2012

Xhaketa e kuqe

Kishte shume kohe ne dollap dhe ishte veshur pothuajse fare. Eshte zgjidhja me e mire per mua, per kete vjeshte. Thane qe ngjyra e kuqe eshte ngjyra "in" e ketsaj vjeshte. Si thote edhe Aulona e kuqa nuk iken ndonjehere nga moda :)

P.S. Fotot te shkrepura me shume dashuri nga Xhesika Gjinopulli
6 comments:

  1. Aaaa sa bukur ky kombinimi! Me pelqeka me te vertet! Faleminderit per citimin! Me bere te me duket vetja shume e zgjuar....hahahahaha :P

    ReplyDelete
  2. Te shkon shume dhe kombinimi me blu-ne eshte timeless :)

    ReplyDelete
  3. me pelqen shume kmisha me varsen ,si dhe detaji i xhinseve te kthyera jane shume in ;)

    ReplyDelete