Friday, September 21, 2012

Fjongo

Pas shume mundimesh, me ne fund ja dola t'i beja floket fjongo :). Dukesha pak a shume si Miney. Fustani i zi eshte nder te preferuarit e mi dhe i vetmi me ngjyre te zeze (edhe pse jo plotesisht) ne gardeoben time.

Fotot me shume dashuri nga Xhesika Gjinopulli :)
5 comments:

  1. O Jonkiii sa bukur qe i ke bere floket! Dua dhe une :'( Me meso si t'i bej :D Me pelqen ky fustani :)

    ReplyDelete
  2. Shume bulur fustani dhe floket! Canta soooo cool!

    ReplyDelete