Tuesday, September 25, 2012

Boyfriend style


Adhuroj menyren femerore te te veshurit, por ndonjehere me pelqen te dal nga kornizat duke veshur boyfriend clothes. Ne fakt veshjet jane te miat, por te kombinuara ne menyre "djaloshare". 

4 comments:

  1. "Boyfriend style" ka qene dhe mbetet nje nga kombinimet e mia te preferuar, edhe pse une shpesh me pelqen t'i marr me te vertet veshjet nga dollapi i boyfriend-it :P Me pelqen shuuuuuume menyra si e ke sjelle kete stil ne keto foto

    ReplyDelete
  2. Pafundesisht bukur. You got that swag!

    ***** http://perfectskinwanted.blogspot.com/ *****

    ReplyDelete