Tuesday, August 28, 2012

Summer nights

Ne shumicen e rasteve nuk me ndodhet nje aparat fotografik. Here te tjera fotografite dalin shume keq. Heret e pakta kur mund te bej fotografi gjithmon haroj te bej :P. Mbasditet dhe nete e kesaj vere kaluan shume bukur dhe me shume vape. Pres me padurime netet e gjata te dimrit prane nje filxhani te madh me caj ose nje cokollate super te nxehte.
4 comments:

  1. Hahahahaha problemi qe paske me aparatin dhe fotografite, qenka fiks si problemi im :D Me pelqejne veshjet e tua, jane me ngjyra dhe une i dashuroj ngjyrat :)t

    ReplyDelete
  2. Hey, thanks so much for following me! You have an amazing blog and your style is so beautiful, really keep up the good job and keep in touch :)
    XOXO

    www.wardrobestories.blogspot.com

    ReplyDelete