Tuesday, August 28, 2012

Summer nights

Ne shumicen e rasteve nuk me ndodhet nje aparat fotografik. Here te tjera fotografite dalin shume keq. Heret e pakta kur mund te bej fotografi gjithmon haroj te bej :P. Mbasditet dhe nete e kesaj vere kaluan shume bukur dhe me shume vape. Pres me padurime netet e gjata te dimrit prane nje filxhani te madh me caj ose nje cokollate super te nxehte.

Sunday, August 26, 2012

Summer daysVeres pak nga pak i erdhi fundi. Nje pjese te mire te saj (per mos te thene te gjithen) e kalova ne bregdet. Shpresoj qe vjeshten ta filloj me nje shetitje ne mal, ne fshatin e origjines se gjyshit. Deri atehere po shijoj edhe disa dite te nxehta buze detit :)


Monday, August 6, 2012

Maxi Lemons


Ky fustan ka histori shume te shkurter. Eshte blere para shuuuume vitesh dhe nuk eshte perdorur thuajse fare. E gjej nje dite neper dollapet e mamit dhe sigurisht qe e pervetesova :P. Disa rroba duhen mbajtur ne dollap (edhe pse zene vend).