Monday, July 16, 2012

Valbone


U be kohe pa shkruar :P. Kalova nje jave shume te vecante ne Luginen e Valbones. Isha ne nje Youth Exchange qe u organizua aty. Mes malesh, mes pyjesh, buze lumit te akullt te Valbones dhe ne shoqeri te jashtezakonshme. Ishte nje eksperience shume e vlefshme. Nder te tjera provova shume ushqime tipike te zones dhe mesova Vallen e Kuksit :D2 comments:

 1. Wow, sa vend i bukur!

  Ada,
  www.justgoshopping.net

  ReplyDelete
  Replies
  1. Shqiperia eshte e mbushur me vende te tilla te mrekullueshme, por qe fatkeqsisht i behet shume pak reklame :(

   Delete