Friday, July 20, 2012

Riciklim #2


Ne qofte se nje pale jeans te vjetra (ose te reja) nuk ju pelqejne me, mos i hidhni. Pa shpenzuar leke dhe ne fare pak kohe ato mund t'i shnderoni dhe t'i perdorni perseri. Me pelqen shume dantella dhe mendova ta perdor si detaj per te ndryshuar jeans-et e vjetra. Por mund te perdoret cfare do cope tjeter qe do ishte e kendeshme. Ja hapat qe ndoqa une (me sakte mami se ajo beri realizimin) :DD
4 comments:

  1. sh ide e mire, tai bej dhe un nje pale :)))

    ReplyDelete
    Replies
    1. :D, do isha shume e lumtur dhe akoma me shume nqs do te rastistete te shikoja ne rruge :)

      Delete