Friday, June 29, 2012

Pala korenti

Gjysem finalen e dyte te Kampionatit Europian vendosa te shihja me tim ate. Une nuk bej tifo per ndonje skuader po me pelqen qe here pas here te ndjek ndonje ndeshje te forte, sic ishte e djeshmja. Im ate bente tifo per Italine dhe mendova ta mbeshtesja. Ndeshja ishte shume e bukur dhe e mbushur me emocione. Italianet bene loje shume te bukur dhe e meritonin fitoren. Duke u kthyer per ne shtepi mendova te beja disa foto te veshjes. Fundi i kuq me polka dots dhe pala korenti me pelqen aq shume dhe i pershtatet me se miri menyres sime te te veshurit.


No comments:

Post a Comment